Ana SayfaUçak Kurye

Uçak Kurye

Uçak kurye gönderilerinizin hızlı bir şekilde alıcısına ulaşması içim uçak kargo ile gönderim sağladığımız güvenli ve hızlı hizmetlerimizden en çok tercih edilenler arasındadır. Gönderileriniz normal kargodan çok daha hızlı alıcısına ulaşmaktadır. Uçak kargo hizmeti hem zaman hem de güvenlik açısından çok büyük avantaj sağlamaktadır. Gebze kurye olarak İstanbul’dan giden veya gelen ütüm gönderilerinizde uçak kargo işlemleriniz için deneyimli uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Uçak Kurye Nedir? (Uçak Kargo)

Acil il dışı gönderilerinizde özel olarak sunulan teslimat hizmetimizdir. Şehirler arası veya uluslar arası direk hava yolu taşımacılığı ile teslimat hizmeti vermektedir. Bu nedenle kargoya gönderilerine kıyasla aynı gün teslimat hizmeti sunulmaktadır. Uçak kargo avantajları nelerdir? Normal kargoya gönderilmelerine göre saatler içinde teslimat hizmeti verilmektedir. Karayolu taşımacılığına kıyasla çok hızlı teslimat imkanı sağlar.

Uçak kargo Hangi Durumlar da Kullanılmalıdır?

Günlük hayatımızda işlerimizin aksamaması için bazen çok acil evrak, ürün, tıbbi malzeme, yedek parça, vb gönderilerin alıcısına hızlıca ulaşmasını isteriz. Bu tarz ihtiyaçlarınızda Uçak kargo tamda sizin için profesyonel çözüm sağlar. Uçak kargo hizmetini nasıl kullana bilirim? Acil Uçak Kargo ihtiyacınızda iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Adresinize yönlendirilen kuryemiz tarafından gönderiliniz sizden teslim alınır. En kısa sürede uçak kargo firması ile teslimat iline gönderimi sağlanır. Daha sonra kuryemiz tarafından havalimanından alınarak belirttiğiniz adrese teslimatı yapılır.

Uçak Kurye Hangi Şehirlerde Bulunmaktadır?

İstanbul’dan uçuş yapılan tüm şehirlere uçak kargo hizmeti verilmektedir. Hizmete sorun yaşamamak adına öncelikle iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uçak kargo her şey taşınabilir mi? Havayolu kargo taşımacılığı kanunlarına aykırı gönderilen kesinlikle taşınmamaktadır.

Uçak Kargo Kurye Fiyatları

Uçak kargo fiyat hesaplaması için farklı parametreler bulunmaktadır. Öncelikle gönderinin yapılacağı şehir önemlidir. Bunun yanı sıra gönderin ağırlığı ve desi gibi bilgiler fiyatını değiştirmektedir. Ayrıca gönderinin teslim alındığı adres ve saat gibi değişkenler de fiyatını değiştirmektedir. İstanbul uçak kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşa bilirsiniz.

Ara