Ana SayfaŞehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye

Gebze şehirler arası kurye, İzmit, İstanbul ve Gebze’den tüm şehirlere motor veya arabalı taşımacılık hizmetimizdir. Gönderiniz özelliğine ve teslimat şehrine göre en uygun araçla gönderiniz ulaştırılmaktadır. Özellikle yakın şehirlere gönderilen paket veya evraklar bir kaç saat içerisinde teslim edilebilmektedir. Yakın veya uzak fark etmeden ülkenin her iline kurye hizmetimiz mevcuttur. Özellikle Bursa, İzmir, Ankara ve Sakarya illerine şehirler arası kurye hizmeti yoğun şekilde tercih edilmektedir. Bu illerin yanında Edirne, Çorlu, Yalova ve diğer yakın bölgelere de sık sık teslimat yapılmaktadır. Mesafe ne olursa olsun dilerseniz en uzak şehrimize dahi gönderiniz teslim edilebilmektedir.

Şehir Dışı Gönderimlerde Moto Kurye Tercih Etmek Avantajlı mıdır?

Gönderinin hızlı ve güvenli ulaştırılması açısından şehir dışı gönderimleri moto kurye ile yapmak avantajlıdır. Özellikle gebze çıkışlı ve yakın şehirlere yapılan teslimatlar genellikle birkaç saat içerisinde gebze moto kurye ekiplerimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Bu işlemlerin hızlı tamamlanması açısından oldukça önemlidir. Özellikle şehir dışı küçük gönderiler ve evraklar için moto kurye tercih edilmektedir. Marmara bölgesindeki şehirlerin neredeyse tamamı kalabalıktır ve yoğun bir trafiğe sahiptir. Sadece İstanbul’da değil diğer tüm şehirlerde de sıklıkla trafik olmaktadır. Şehir dışı gönderilerde motosikletli kuryeler bu açıdan oldukça avantajlıdır. 

Ayrıca tüm gönderiler moto kurye ile taşınmamaktadır. Gönderinin durumuna göre arabalı veya motosikletli kuryeler yönlendirilmektedir. Hacimli veya ağır gönderilerde ise gönderiye uygun arabalı kurye ile taşıma yapılmaktadır. Gönderiye en uygun araç kullanılması hem güvenliği artırmakta hem de teslimat süresini oldukça kısaltmaktadır.

Tüm kurye hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası kuryede de adresten alınan gönderi adresine teslim edilmektedir. Gönderinin dağıtım merkezine götürülmesi veya şubeye teslimatı söz konusu değildir. Böylece teslimatlar son derece hızlı yapılabilmektedir. Ayrıca gönderi taşıma sırasında araçtan indirilmediği için çok daha güvenlidir. Kargolarda araç değişimi sırasında gönderiler zarar görebilmektedir. Kurye ile gönderimlerde böyle bir risk bulunmamaktadır. 

Bir diğer önemli avantaj sınırlı sayıda ürünle hizmet verilmesidir. Özellikle küçük, hassas ve gönderiler için güvenli taşınmasını sağlanmaktadır. Aynı araçta ağır ve büyük gönderiler olmayacağı için gönderiniz güvendedir. Diğer gönderilerden ötürü kırılma gibi durumlar olmamaktadır. 

Gönderinin genellikle tek kurye personeli tarafından alınmakta ve adresine teslim edilmektedir. Bundan dolayı gönderinin kaybolması gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca olası sorunlarda muhatap bulma veya soruna hızlıca müdahale etme imkanı olmaktadır. Sorunun nerenden kaynaklandığı kolayca tespit edilebildiği gibi çözümü de hızlıca gerçekleştirilmektedir.

Gebze Şehirler Arası Kurye Pahalı Bir Hizmet mi?

Sağladığı faydalar ve kazanımlar baz alındığında Gebze şehirler arası kurye hizmeti ekonomik bir hizmettir. Gerçekleşen hızlı ve güvenli teslimatlar size her zaman fayda sağlayacaktır. Gecikmelerden dolayı yaşanması muhtemel sorunları ortadan kaldıracaktır.

Gebze’den diğer şehirlere 7/24 kurye hizmeti verilmektedir. Gönderi yapmak veya kurye fiyatları hakkında bilgi almak için bize her zaman arayabilirsiniz. Gönderiniz hakkında detaylı bilgiler alındıktan sonra en kısa sürede işlemleriniz tamamlanacaktır. 100% müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız her türlü kurye ihtiyacınızda yanınızdadır.  

Ara