Ana SayfaArabalı Kurye

Arabalı Kurye

Gebze arabalı kurye ile hacimli veya ağır gönderilerin İzmit, İstanbul genelinde aynı gün teslimatı yapılmaktadır. Arabalı kuryeler özellikle motosikletle taşınamayacak büyüklük veya ağırlıktaki gönderiler için kullanılmaktadır. Gönderinin güvenli bir şekilde teslim edilebilmesi için en uygun araçlar kullanılmaktadır. Teslim alınan gönderiler aynı gün içerisinde varış adresine ulaştırılmaktadır. Böylece işlerinizde her hangi bir aksama yaşanmadan gönderiniz adresine ulaşmış olur.

Arabalı Kuryeyi Avantajlı Kılan Nedir?

Gebze moto kurye daha küçük boylu ürünleri ve paketleri taşıyabilen bir hizmet olup, gebze arabalı kuryeler ise gün içerisin de hacimli ve ağır ürünleri taşıyabilmektedir. Gebze arabalı kuryenin avantajlı durumu bir de teslimatlarınızın gün içerisin de yapılmasıdır. Arabalı kuryeler özellikle hacimli ve ağır gönderilerde tercih edilmektedir.

Bu tarz gönderilerin moto kurye ile taşınması zaten mümkün değildir. Gönderiye uygun bireysel araç veya taksi bulma ise oldukça zordur. Büyük ve ağır gönderiler normal araçlarla taşınmamaktadır. Küçük ama çok sayıdaki gönderi için ise birkaç gez taşıma gerekmektedir. Her iki durumda hem meşakkatlidir hem de ekonomik değildir. Arabalı kurye ile gönderinizin en uygun araçla taşınmasını sağlamanız mümkünüdür. Böylece hem zaman hem de paradan tasarruf sağlanmaktadır.

Bazı kullanıcılar kargoyu arabalı kuryeye alternatif olarak düşünmektedir. Kargo ile yapılan gönderimler yan sokağa bile olsa en erken ertesi gün teslim edilmektedir. Şubeye giden tüm gönderiler mutlaka dağıtım merkezlerine toplanmakta burada tekrar araca yüklenerek taşınmaktadır. Bu yüzden aynı gün teslimat mümkün değildir. Ayrıca gönderi her hâlükârda dağıtım merkezine gittiği için mesafe ve sürede uzamaktadır. Bu yüzden genellikle büyük gönderilerde çok kısa mesafelerde dahi yüksek gönderi ücretleri çıkmaktadır.

Arabalı kuryenin bir diğer avantajı ise gönderiye en uygun aracın kullanılmasıdır. Örneğin ebat olarak küçük ama ağır gönderilerde çok büyük araç kullanmak uygun değildir. Büyük araç ile trafikte hareket etmek neredeyse imkansızdır ve teslimat süreleri uzamaktadır. Aynı şekilde gönderinin uygun olmayan araçla taşınması gönderinin zarar görmesine de neden olabilmektedir. Bu yüzden risk almak yerine arabalı kurye tercih etmek mantıklı bir seçim olacaktır.

Son olarak arabalı kurye ile yapılan teslimatlarda gönderi sizden alınarak teslimat adresine götürülmektedir. Kargolardaki gibi taşıma esnasında indirme ve yükleme yapılmamaktadır. Aynı zamanda aynı araçta birbirine zarar vermesi muhtemel gönderiler taşınmamaktadır. Bu da gönderinizin güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. 

Özetle söylemek gerekirse Gebze arabalı kurye hizmeti pek açıdan hem ekonomik hem de güvenlidir. Bu yüzden İzmit veya İstanbul içi kargo gönderimlerinde arabalı kurye tercih etmeniz size avantaj sağlayacaktır. 

Gebze Arabalı Kurye Fiyatları

Fiyatların belirlenmesindeki en önemli faktör öncellikle gidilen mesafedir. Ayrıca gönderinin özellikleri, kullanılan araç veya verilen hizmet çeşidi de ücreti değiştirmektedir. Fiyatlar ve diğer genel konular hakkında bizi arayarak detaylı bilgi almanız mümkündür. 

Ara