Uçak Kargo

Gebze Moto Kurye tıkla arama yap
gebze uçak kargo

Uçak Kargo

Hızlı ve çabuk gitmesini istediğiniz şehir dışına kargo ihtiyacınızı en hızlı ve en seri bir şekilde uçak kargo karşılamaktadır. Kargolarınız uçak kurye tarafından teslim alınarak, ilk uçak hızlı kurye kargonuzu güvenli bir şekilde teslim edilir. Siz değerli müşterilerimizde yurt içi tüm gönderileriniz de bize moto kurye ulaşarak hızlı ve güvenilir bir şekilde kargonuzu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz an arayıp kargonuz  motorlu kurye hakkında bilgi sahibinde olabilirsiniz. Aynı gün içinde Türkiye” ye uçak kurye hizmeti ile teslimatlarınınız anında sahibine ulaşabilir. Hizmetlerimizi kusursuzca yerine getirmek için toplam kalite anlayışından hareketle, uçak kargo nöbetçi kurye olarak tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak için uçak gece kurye çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.
 

Kargo İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adrestesiniz
Sizin için değerli olan tüm kargolarınız bizim için o kadar değerlidir. Bu nedenle de gönderinizin adrese zamanında ulaşması için en kısa sürede havayolu kargo firmasına gönderileriniz teslim edilmektedir. Verdiğimiz hizmete masadan masaya teslimat hizmeti diyoruz. Sizi yormadan adresinize gelerek gönderinizi sizden uçak arabalı kurye ile alıyor. Uçak kargodan yola çıkan kargonuz yurt içi her havalimanı olan şehre hava kargo ile gönderisi gerçekleşmekte ve orada bekleyen kuryemiz ise teslimat adresine hızlı şekilde gönderinizi sevk etmektedir. Teslimatlarınız için kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya, havalimanından havalimanına seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
 

Bize Ulaşmak Çok Kolay
Bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz bu hizmetimizden yararlanmak istemeleri halinde bize 7/24 ulaşarak gönderilerini ekibimize aldırarak sevkiyat sürecini başlatabilirler. Acil kurye ihtiyaçlarınız için uçak acil kurye ile hizmetinizdeyiz. Kargolarınızı çevre ilçelere de teslim ediyoruz. Dosyalarınız, evraklarınız ve paketler için teslimat süremiz 48 saat olup, hava alanına olan illerimizde, uçak kargo hizmetimizi 24 saate gerçekleştiriyoruz.

Adresten kargo alım ve adrese kargo teslim ücretini talep etmeden kargolarınız, dosya, evraklarınız adresinizden alınıyor ve alıcısına sağlam ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca kargonuzu teslim ettiğimizde, bu bilgiyi tarafınıza telefonunuza kısa mesajla cep telefonunuza gönderiyoruz. Tüm hizmetler kurumsal çerçeve içerisinde size özel olarak verilir. Ayrıca her işlem de müşteri memnuniyetine önem verilmektedir.